Udostępnij
Tweetnij

Firefox 36.0 beta na Androida z nowym UI na tablety

Mozilla w kanale beta udostępniła nowego liska – z numerem 36.0, który debiutuje z odświeżonym interfejsem na tablety.

Mozilla w kanale beta udostępniła nowego liska – z numerem 36.0, który debiutuje z odświeżonym interfejsem na tabletach.

Firefox 36.0 na Androida trafił do kanału beta i debiutuje z nowym interfejsem na tabletach. Po pierwsze, otrzymujemy nowy pasek kart, gdzie możemy dodawać, usuwać i przełączać się pomiędzy kartami za pomocą jednego dotknięcia. Podobnie jak w Firefoksie na komputery. Następnie mamy odświeżony pasek narzędzi, który jest bardziej przejrzysty. Zmiany pojawiły się także na ekranie z miniaturami stron w widoku pełnoekranowym.

This slideshow requires JavaScript.

W Firefoksie 36.0 beta zmodyfikowano również zgodność z rozszerzeniami i zaimplementowano (częściowo) wsparcie dla Media Source Extensions (MSE) API, co pozwala na natywne odtwarzanie wideo z YouTube w HTML5. Pełna obsługa ma pojawić się w niedługim czasie. Przeglądarkę można pobrać klikając na poniższy przycisk. Pamiętając jednak, że to wydanie beta i może zawierać błędy. Stabilne wydanie Firefoksa 36.0 zostanie udostępnione 24 lutego.

playstore

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij