Udostępnij
Tweetnij

Sony: Android 5.0 Lollipop dla Xperii Z3 zostanie wydany w lutym

Jeśli posiadacie urządzenia z serii Xperia Z3, to już w przyszłym miesiącu możecie spodziewać się aktualizacji do Androida 5.0 Lollipop. Informację przekazał Michael Fasulo z Sony Electronics w trakcie CES.

xperia-lollipop

Jeśli posiadacie urządzenia z serii Xperia Z3, to już w przyszłym miesiącu możecie spodziewać się aktualizacji do Androida 5.0 Lollipop. Informację przekazał Michael Fasulo z Sony Electronics w trakcie CES.

Sony już w zeszłym roku przekazało, że zamierza zaktualizować do Androida 5.0 wszystkie Xperie Z, w tym również tablety. Pytanie tylko: kiedy to nastąpi? W trakcie CES Michael Fasulo z Sony Electronics przekazał, że aktualizacja rozpocznie się już w przyszłym miesiącu i w pierwszej kolejności oprogramowanie otrzymają właściciele Xperii Z3. Tak więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Z czasem Android 5.0 Lollipop zostanie udostępniony również dla użytkowników następujących urządzeń: Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia Z1, Xperia Z1S, Xperia Z Ultra, Xperia Z1 Compact, Xperia Z2, Xperia Z2 Tablet. Nie wiemy jednak kiedy to nastąpi.

źródło: Android Central

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
5

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij