Udostępnij
Tweetnij

LG G Pad 8.3 Google Play Edition otrzymuje Androida 5.0 Lollipop

LG G Pad 8.3 Google Play Edition to kolejne urządzenie, które „załapało” się na aktualizację do Androida 5.0 Lollipop. Uaktualnienie dostępne jest w trybie OTA.

LG G Pad 8.3 03

LG G Pad 8.3 Google Play Edition to kolejne urządzenie, które „załapało” się na aktualizację do Androida 5.0 Lollipop. Uaktualnienie dostępne jest w trybie OTA.

LG G Pad 8.3 jest jedynym tabletem dostępnym w wersji Google Play Edition. To oznacza, że pracuje pod kontrolą czystego Androida bez żadnych nakładek. Zasady GPE zakładają ponadto otrzymywanie aktualizacji niedługo po tym, jak tylko wyda je Google. G Pad 8.3 jest pierwszym urządzeniem Google Play Edition, które załapało się na Androida 5.0 Lollipop. Aktualizacja dostępna jest w trybie OTA (a więc nie wymaga podłączenia tabletu do komputera) i wymaga około 500 MB wolnego miejsca.

Kiedy Android 5.0 Lollipop otrzymają inne urządzenia GPE? Zapewne już niedługo i wiele wskazuje na to, że najpierw będą to smartfony HTC One.

źródło: Android Police

Którą z polskich marek tabletów cenisz sobie najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij