Udostępnij
Tweetnij

Android 5.0 dla Nexusów 7 z 3G i LTE dopiero w grudniu

Niestety, ale jeśli macie Nexusa 7 (z 2012 lub 2013 roku) z modemem 3G lub LTE, to na aktualizację do Androida 5.0 Lollipop jeszcze sobie poczekacie…

Android 5.0 Lollipop

Niestety, ale jeśli macie Nexusa 7 (z 2012 lub 2013 roku) z modemem 3G lub LTE, to na aktualizację do Androida 5.0 Lollipop jeszcze sobie poczekacie…

Niestety, ale to prawda. Uaktualnienie do Androida 5.0 Lollipop jest już dostępne dla większości Nexusów z listy urządzeń, które miały dostać aktualizację. Poza dwoma wyjątkami i są to Nexus 7 2012 z modemem 3G oraz Nexus 7 2013 z modemem LTE. Kiedy więc użytkownicy tych tabletów mogą spodziewać się lizaka? Niestety, ale dopiero na początku grudnia.

Potwierdza to sam ASUS w dzisiejszej informacji prasowej, w której znajdziemy następujący akapit „Kolejnymi tabletami w kalendarzu aktualizacji systemu operacyjnego do wersji Android 5.0 Lollipop będą modele Nexus 7 LTE/3G. Aktualizacja zostanie udostępniona na początku grudnia 2014 roku.

Tak więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać uaktualnienia za około dwa tygodnie!

źródło: informacja prasowa ASUS

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij