Udostępnij
Tweetnij

Pierwsze recenzje Nexusa 9 już są. Tablet laguje i ma problemy z wydajnością!

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje tabletu Nexus 9 od HTC. Niestety, ale okazuje się, że urządzenie, pomimo mocnej konfiguracji sprzętowej, ma problemy z wydajnością, a oprogramowanie laguje.

HTC Nexus 9

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje tabletu Nexus 9 od HTC. Niestety, ale okazuje się, że urządzenie, pomimo mocnej konfiguracji sprzętowej, ma problemy z wydajnością, a oprogramowanie laguje.

Nexus 9 oficjalnie trafił do sprzedaży wczoraj, a więc w sieci pojawiły się również pierwsze recenzje tabletu, w tym między innymi opublikowane na łamach serwisów The Verge i Android Police. Niestety, nie jest dobrze.

Na łamach Android Police czytamy, że Nexus 9 „jest nieprzewidywalny. Tablet jest szybki, ale bywa nerwowy. Aplikacje czasami ładują się dłużej niż normalnie – co wynika z braku optymalizacji.” Możliwe, że jest to spowodowane tylko dwoma rdzeniami. Nie zmienia to jednak faktu, że 64-bitowa Nvidia Tegra K1 jest szybkim układem i w rzeczywistości zabrakło wspomnianej optymalizacji oprogramowania pod kątem sprzętu.

Natomiast na łamach The Verge możemy przeczytać, że tablet mocno się nagrzewa i aplikacje rzeczywiście nie działają tak, jak powinny. Programy długo się uruchamiają, a niekiedy nawet także się zamykają. Ot tak, bez powodu.

Cóż… pozostaje nam czekać, aż Google rozwiąże te problemy wraz z którąś aktualizacją dla Androida 5.0 Lollipop.

Znacz te triki na tablety z systemem Android?

źródło: The Verge, Android Police

Jeśli miałbyś/miałabyś wybrać najlepszego producenta tabletów z poniższej listy, to byłby to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij