Udostępnij
Tweetnij

Gmail 5.0 ze wsparciem dla innych kont i Material Design do pobrania!

Stało się! Nowy Gmail na Androida z numerkiem 5.0 jest już dostępny do pobrania. Co nowego znajdziemy w tej wersji aplikacji?

Gmail

Stało się! Nowy Gmail na Androida z numerkiem 5.0 jest już dostępny do pobrania. Co nowego znajdziemy w tej wersji aplikacji?

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

O nowej wersji aplikacji Gmail (z numerem 5.0) wspominaliśmy wam już jakiś czas temu. Serwis Android Police udostępnił tę aplikację (w postaci paczki APK). Jest to finalna wersja z cyfrowym podpisem, która wkrótce pojawi się w Google Play store. Jeśli jednak nie chcecie czekać, to Gmaila 5.0 możecie pobrać już teraz, pod tym adresem.

Co nowego w Gmailu 5.0? Poza elementami interfejsu opartymi na Material Design,znajdziemy tu wsparcie dla dodatkowych kont. Poza tymi z Gmail obsługiwane są również te z Outlooka i Yahoo! Pojawiło się także wsparcie dla Exchange, ale wymaga ono zainstalowanie dodatkowej aplikacji (klik). Poniżej możecie obejrzeć nowego Gmaila w akcji.

źródło: Android Police

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij