Udostępnij
Tweetnij

Oto mapa aktualizacji urządzeń HTC do Androida 5.0 Lollipop

Jeśli macie smartfony marki HTC, to zapewne zastanawiacie się nad odpowiedzią na pytanie: kiedy wasze urządzenie dostanie Androida 5.0 Lollipop? Detale na ten temat zdradza nam mapa aktualizacji, która pojawiła się w sieci.

Jeśli macie smartfony marki HTC, to zapewne zastanawiacie się nad odpowiedzią na pytanie: kiedy wasze urządzenie dostanie Androida 5.0 Lollipop? Detale na ten temat zdradza nam mapa aktualizacji, która pojawiła się w sieci.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Poniżej znajdziecie informacje na temat planów HTC związanych z aktualizacją do Androida 5.0 Lollipop. Widzimy, że w pierwszej kolejności uaktualnienie otrzymają smartfony z serii Google Play Edition (co nie powinno dziwić). Nastąpi to w listopadzie lub grudniu. Następnie HTC udostępni aktualizację dla własnych flagowców. W styczniu lub lutym Androida 5.0 otrzymają modele One M7 i M8 (M8 z Dual SIM być może dopiero w marcu). Proces będzie kontynuowany do kwietnia, kiedy to Androida Lollipop powinny otrzymać nieco starsze modele.

HTC-Android-5.0-Lollipop-Update-Roadmap

Czy wasz smartfon HTC znajduje się na liście?

źródło: android revolution hd

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij