Udostępnij
Tweetnij

Opery na Androida używa aktywnie ponad 100 mln osób

Opera Software pochwaliła się, że z jej aplikacji mobilnych korzysta aktywnie na urządzeniach z Androidem już ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie!

Opera na Androida

Opera Software pochwaliła się, że z jej aplikacji mobilnych korzysta aktywnie na urządzeniach z Androidem już ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie!

Przeczytaj koniecznie >> Krótki test popularnych przeglądarek na Androida

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Opera Software poinformowała w komunikacie prasowym, że z jej aplikacji na Androida korzysta aktywnie już ponad 100 milinów użytkowników. To dwa razy więcej niż rok temu! W liczbie tej zawierają się następujące programy: Opera na Androida, Opera Mini, Opera Max i przestarzała Opera Mobile Classic.

Najwięcej użytkowników Opery na Androida jest w Indiach i Chinach. Opera Software informuje również o dużym wzroście użytkowników w Rosji, Meksyku i Indonezji. Aplikacje firmy na urządzenia z Androidem znajdziecie pod tym adresem.

źródło: informacja prasowa

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij