Udostępnij
Tweetnij

Google Now Launcher dostępny na wszystkie urządzenia z Androidem 4.1+ (wideo)

Firma z Mountain View uaktualniła Google Now Launcher, który od kilku miesięcy dostępny jest jako autonomiczna aplikacja. Teraz można go zainstalować na wszystkich urządzeniach z Androidem 4.1 lub nowszym.

Google Now Launcher

playstore

Firma z Mountain View uaktualniła Google Now Launcher, który od kilku miesięcy dostępny jest jako autonomiczna aplikacja. Teraz można go zainstalować na wszystkich urządzeniach z Androidem 4.1 lub nowszym.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych bezpłatnych gier na Androida

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Google udostępniło własny launcher aplikacji w sklepie Play Store w lutym tego roku, ale początkowo aplikacja działała tylko z Nexusami i urządzenia z serii Google Play Edition. Najnowsza aktualizacja znosi ten wymóg. Google Now Launcher współpracuje teraz ze wszystkimi urządzeniami z Androidem 4.1 Jelly Bean lub nowszym.

Najważniejsze funkcje launchera, które wymienia Google, to:

• Google Now na ekranie głównym – wyjątkowo łatwy dostęp do potrzebnych informacji w odpowiedniej chwili.
• Wystarczy powiedzieć „OK Google”, będąc na ekranie głównym – potem wypowiedz wyszukiwane hasło lub powiedz, co chcesz zrobić – wysłać SMS-a, wyznaczyć trasę czy posłuchać utworu (dostępne w USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie).
• Szybsze wyszukiwanie – po kliknięciu pola wyszukiwania możesz od razu wpisać szukane hasło.
• Łatwy dostęp do ulubionych usług Google, takich jak Gmail, YouTube czy Mapy.
• Większy obszar wyświetlania – pasek stanu i nawigacji są teraz przezroczyste, więc tapeta zajmuje wszystkie piksele. Widać ją nawet po otwarciu szuflady aplikacji (jeśli urządzenie to umożliwia).
• Intuicyjne wybieranie tapet – wybierz dowolny obraz zapisany na urządzeniu lub w chmurze, umieść go odpowiednio i zobacz, jak będzie wyglądać, zanim go ustawisz.

Aplikacja dostępna jest w Google Play store.

playstore

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij