Udostępnij
Tweetnij

Testujemy Asusa Transformer Book Trio. Co chcecie wiedzieć?

Kolejne testy przed nami. Tym razem do redakcji trafiła hybryda ze stacji Asusa – Transformer Book Trio, będący połączeniem tabletu, notebooka i komputerem typu desktop.

DSCN0763

Kolejne testy przed nami. Tym razem do redakcji trafiła hybryda ze stacji Asusa – Transformer Book Trio, będący połączeniem tabletu, notebooka i komputerem typu desktop.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja Asusa Transformer Book T100

Fotografujesz smartfonem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Asus Transformer Book Trio to nie tylko połączenie trzech urządzeń. To również urządzenie, a raczej urządzenia, które pracują pod kontrolą dwóch systemów operacyjnych – Androida i Windows 8.1. Ciekawe? Tablet, który jest jednocześnie wyświetlaczem notebooka posiada swój własny układ SoC. Stacja dokująca z klawiaturą również.  Każde z nich może pracować całkowicie niezależnie. Dodatkowo użytkownik, używając połączonych segmentów może dynamicznie przełączać się pomiędzy dwoma systemami – Androidem i Windows.

Wy, Czytelnicy naszego portalu możecie wziąć udział w testach, podpowiadając co mamy sprawdzić, czemu dokładniej się przyjrzeć. Swoje propozycje, tradycyjnie, umieszczajcie w komentarzach do niniejszego wpisu. Zapraszamy!

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij