Udostępnij
Tweetnij

ASUS PadFone 2 z aktualizacją do Androida 4.4.2 KitKat

ASUS uruchomił proces aktualizacji do Android 4.4.2 dla Padfone’a 2 wprowadzonego do sprzedaży w zeszłym roku. Uaktualnienie zawiera również Zen UI 1.1.

ASUS PadFone 2 z KitKat

ASUS uruchomił proces aktualizacji do Android 4.4.2 dla Padfone’a 2 wprowadzonego do sprzedaży w zeszłym roku. Uaktualnienie zawiera również Zen UI 1.1.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tajwańczycy udostępnili nowe oprogramowanie dla użytkowników Padfone’a 2. Uaktualnienie bazuje na Androidzie 4.4.2 KitKat i zawiera nakładkę Zen UI w wersji 1.1. Paczka z oprogramowaniem waży 924,72 MB i na chwilę obecną nie jest jeszcze dostępna w trybie OTA, a więc należy zainstalować ją ręcznie.

Samo uaktualnienie, jak i stosowną instrukcję instalacji można pobrać pod tym adresem. Pamiętajcie jednak, że zainstalowanie aktualizacji sprawi, że nie będziecie już mogli obniżyć oprogramowanie do niższej wersji. Ponadto w trakcie instalacji nowego software zostaną utracone wszystkie dane, a więc należy wykonać ich backup.

źródło: gadgetmtech

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij