Udostępnij
Tweetnij

LG G Pad 8.3 Google Play Edition dostaje Androida 4.4.4 KitKat

Dobra wiadomość dla użytkowników tabletu LG G Pad 8.3 Google Play Edition. Urządzenie otrzymało uaktualnienie do Androida 4.4.4 Kit Kat.

Dobra wiadomość dla użytkowników tabletu LG G Pad 8.3 Google Play Edition. Urządzenie otrzymało uaktualnienie do Androida 4.4.4 Kit Kat.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Google udostępniło Androida 4.4.4 KitKat dla Nexusów kilka dni temu. Tymczasem teraz uaktualnienie do tego wydania systemu otrzymuje również tablet LG G Pad 8.3 Google Play Edition. Warto jednak zauważyć, że do instalacji tej wersji systemu wymagana jest obecność Androida 4.4.2 (KOT49H). W przeciwnym wypadku najnowsza wersja software nie pojawi się w uaktualnieniach automatycznych.

nexusae0_Screenshot_2014-06-26-00-27-00_thumb

Uaktualnienie waży 154 MB i jest dostępne również w trybie OTA, a więc nie wymaga podłączenia do komputera w celu przeprowadzenia procesu aktualizacji.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij