Udostępnij
Tweetnij

Google udostępnia domyślną aplikację Email z Androida

Google udostępniło aplikację Email z Androida. To oznacza, że jej aktualizacje będą dostarczane szybciej niż do tej pory, co odbywało się wraz z nowymi wersjami samego systemu.

Google Email

Google udostępniło aplikację Email z Androida. To oznacza, że jej aktualizacje będą dostarczane szybciej niż do tej pory, co odbywało się wraz z nowymi wersjami samego systemu.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Email jest kolejną aplikacją z Androida, którą udostępnia Google w Play store. Wersja ze sklepu z aplikacjami od razu doczekała się kilku udoskonaleń oraz poprawek i warto tutaj wymienić:

  • poprawiono bezpieczeństwo dla kont Gmail;
  • udoskonalono proces dodawania nowych kont;
  • dodano funkcję drukowania;
  • poprawiono inne (niesprecyzowane) błędy.

Udostępnienie Email w Sklepie Google oznacza, że aktualizacje dla aplikacji będą dostarczane w szybszym czasie. Do tej pory odbywało się to wraz z nowymi wersjami Androida. Programu nie ma jeszcze w polskim Google Play store, ale możecie go pobrać (w postaci paczki APK) pod tym adresem.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij