Udostępnij
Tweetnij

Microsoft udostępnia Outlook Web App na Androida

Gigant z Redmond udostępnił poglądową wersję aplikacji Outlook Web App na urządzenia z Androidem. Narzędzie działa niestety tylko z Kit Katem.

Outlook Web App

playstore

Gigant z Redmond udostępnił poglądową wersję aplikacji Outlook Web App na urządzenia z Androidem. Narzędzie działa niestety tylko z Kit Katem.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet do gier za mniej niż tysiąc złotych. Na co zwracać uwagę?

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Z informacji przekazanych przez Microsoft wynika, że aplikacja OWA na Androida oferuje obecnie (w wersji alpha) te same funkcje, co wariant na iPhone’a. Mała różnica jest tylko w przypadku sposobu importowania kontaktów.

Niestety, Outlook Web App obecnie można zainstalować tylko na urządzeniach z Androidem 4.4 Kit Kat. Starsze wersje platformy nie są obsługiwane. Ponadto zabrakło wsparcia dla phabletów i tabletów, a skrzynka mailowa musi być powiązana z subskrypcją Office 365. Tak więc na razie testy odbędą się w dosyć wąskim gronie odbiorców. Jeśli jednak chcecie wypróbować możliwości OWA na Androidzie, to aplikację pobierzecie klikając na poniższy przycisk.

playstore

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij