Udostępnij
Tweetnij

Android 4.4.2 dla Samsunga Galaxy Tab 3 7.0 już dostępny, ale…?

Niestety, uaktualnienie na chwilę obecną dostępne jest tylko dla Galaxy Tab 3 7.0 z oferty amerykańskiego operatora Sprint, ale to pozwala nam wierzyć, że już niedługo Samsung uruchomi proces globalnie.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Sprint

Niestety, uaktualnienie na chwilę obecną dostępne jest tylko dla Galaxy Tab 3 7.0 z oferty amerykańskiego operatora Sprint, ale to pozwala nam wierzyć, że już niedługo Samsung uruchomi proces globalnie.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Co sądzisz o tabletach Samsunga?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tablety z serii Galaxy Tab 3 znajdują się na oficjalnej liście urządzeń Samsunga, które mają dostać uaktualnienie do Androida 4.4.2 Kit Kat. Niestety, na proces aktualizacji Koreańczycy każą sobie czekać, a tymczasem nowego Androida otrzymał najmniejszy z tabletów, czyli Galaxy Tab 3 7.0 z oferty amerykańskiego operatora Sprint!

Uaktualnienie oznaczone jest kodowo T217SVPUBNE7 i wnosi między innymi następujące udoskonalenia:

  • nowe kontrolki na ekranie blokady (do multimediów i kamery);
  • możliwość zmiany domyślnej aplikacji do obsługi SMS;
  • przebudowany interfejs (w tym przezroczyste paski);
  • skonsolidowane ustawienia związane z lokalizacją;
  • wsparcie dla drukowania drogą bezprzewodową.

Dostępność Androida 4.4.2 Kit Kat dla tabletu od Sprinta pozwala nam się domyślać, iż w niedługim czasie Samsung uruchomi globalny proces aktualizacji dla Galaxy Tab 3 7.0. Pozostaje nam więc czekać.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij