Udostępnij
Tweetnij

Android 4.4.3 dostępny dla urządzeń Google Play Edition. Wkrótce dla Motoroli

Google uruchomiło proces aktualizacji do Androida 4.4.3 Kit Kat dla urządzeń z serii Google Play Edition. Do końca tego tygodnia uaktualnienie otrzymają również użytkownicy wybranych urządzeń Motoroli.

Android 4.4 Kit Kat

Google uruchomiło proces aktualizacji do Androida 4.4.3 Kit Kat dla urządzeń z serii Google Play Edition. Do końca tego tygodnia uaktualnienie otrzymają również użytkownicy wybranych urządzeń Motoroli.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Google udostępniło obrazy z Androidem 4.4.3 Kit Kat dla Nexusów już dwa dni temu, a teraz z kolei rozpoczął się proces aktualizacji do tej wersji systemu dla urządzeń z serii Google Play Edition. Pierwsi użytkownicy smartfonów Samsung Galaxy S4, HTC One M8 oraz HTC One M7 Google Play Edition już zgłaszają dostępność nowego software, a więc w niedługim czasie aktualizacja powinna zostać wydana także dla pozostałych urządzeń z serii GPE.

Jeszcze przed końcem tego tygodnia Androida 4.4.3 zostanie udostępniony również na wybrane urządzenia od Motoroli, w tym smartfony Moto X, Moto E oraz Moto G.

Pamiętajmy, że Android 4.4.3 jest tylko nieznaczną poprawką, w której rozwiązano zapewne pewne problemy i usunięto błędy. Zupełnie nowej wersji Androida spodziewamy się dopiero pod koniec miesiąca, w trakcie konferencji Google I/O.

źródło: Android Authority

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij