Udostępnij
Tweetnij

Nowe tablety Dell Venue 7 i 8 oficjalnie

Dell, wciąż bardziej rozpoznawany jako producent komputerów, coraz śmielej poczyna sobie w segmencie tabletów. Dowodem na to mogą być dwaj odświeżeni przedstawiciele linii Venue – z 7- i 8-calowymi ekranami.

Dell_Venue_7&8_02

Dell, wciąż bardziej rozpoznawany jako producent komputerów, coraz śmielej poczyna sobie w segmencie tabletów. Dowodem na to mogą być dwaj odświeżeni przedstawiciele linii Venue – z 7- i 8-calowymi ekranami.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja tabletu Dell Venue 7

Którą z polskich marek tabletów cenisz sobie najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Mniejszy model, Dell Venue 7, to tablet z ekranem o wielkości 7 cali i rozdzielczości HD. Jego sercem jest przedstawiciel architektury Intel Merrifield, procesor Atom Z3460. Dell Venue 8 z kolei otrzymał matrycę o wielkości 8 cali, oferującą rozdzielczość Full HD. W tym modelu, o czym wcześniej wspominaliśmy, zastosowano procesor Intel Atom Z3480, czyli chip stojący półkę wyżej od Z3460.

Powyżej znalazły się różnice dzielące obydwa Venue. Obydwa urządzenia będą miały cechy wspólne, a będą nimi technologia audio premium Waves MAXXAudio Pro. Obydwie „dachówki” będą ponadto pracować pod kontrolą Androida 4.4 KitKat, zaś w sprzedaży pojawią się równolegle akcesoria zaprojektowane do współpracy z nimi, wśród których znajdzie się etui z klawiaturą Bluetooth, bezprzewodowy, przenośny głośnik Bluetooth (Dell Venue Cradle – z funkcją bezprzewodowego ładowania baterii) oraz etui Duo Tablet.

Nas najbardziej interesują ceny. Te pojawiły się w zapowiedzi i tak, Dell Venue 7 i 8 kosztować będą (odpowiednio) 159.99 i 199,99 dolara. Obydwa modele pojawią się 1 lipca, najpierw w sklepie internetowym Dell’a.

Dell_Venue_7&8_01Dell_Venue_7&8_03

Źródło: Ubergizmo

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij