Udostępnij
Tweetnij

Dysk Google zaktualizowany. Co nowego?

Google zaktualizowało kolejną ze swoich usług. Wcześniej do sieci trafiła odświeżona wersja aplikacji „Docs and Sheets”, teraz kolej na Dysk Google.

gdrive

playstore

Google zaktualizowało kolejną ze swoich usług. Wcześniej do sieci trafiła odświeżona wersja aplikacji „Docs and Sheets”, teraz kolej na Dysk Google.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja gry „Monument Valley”

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jest to o tyle nietypowa aktualizacja, że Google usunęło pewne funkcjonalności. Poniekąd, ponieważ do pełnego wykorzystania wspomnianego pakietu biurowego wymagane będzie teraz zainstalowanie właśnie „Docs or Sheets”.

Zanim zatem zaktualizujecie dysk, upewnijcie się, że macie w systemie „Docs and Sheets”. Bez tego i owszem, będziecie mogli przeglądać pliki utworzone w pakiecie, jednak bez możliwości ich edycji.

Wraz z wspomnianym pakietem biurowym funkcjonalność Dysku będzie w zasadzie bez zmian. W zasadzie, bo wraz z aktualizacją podnosząc wersję aplikacji do numeru 1.3, tradycyjnie mają pojawić się usprawnienia usprawniające pracę aplikacji.

playstore

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij