Udostępnij
Tweetnij

Pożar w centrum danych Samsunga spowodował problemy w działaniu usług

Wczoraj zapaliło się centrum danych Samsunga w Gwacheon, w Korei Południowej. Pożar spowodował kilkugodzinną przerwę w działaniu wybranych usług firmy.

pożar w Samsung SDS

Wczoraj zapaliło się centrum danych Samsunga w Gwacheon, w Korei Południowej. Pożar spowodował kilkugodzinną przerwę w działaniu wybranych usług firmy.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Co sądzisz o tabletach Samsunga?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jeśli zauważyliście wczoraj problemy w działaniu wybranych usług Samsunga na smartfonach, tabletach lub telewizorach, to było to spowodowane pożarem, który wybuchł w budynku centrum danych w Gwacheon, w Korei Południowej. Pożar przyczynił się również do przerw w działaniu stron internetowych koreańskiego giganta.

Po kilku godzinach sytuacja została opanowana i niedługo po tym usługi Samsunga zaczęły ponownie działać. Z informacji ujawnionych przez koreańskiego giganta wynika, że pożar nie narobił szkód w biurach firmy i wewnątrz nie doszło do większych zniszczeń.

Warto dodać, że Samsung w Korei Południowej posiada jeszcze dwa centra danych.

Źródło: Engadget

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij