Udostępnij
Tweetnij

NEXO oxeN – tablet z dwoma ekranami!

Firma Navroad wprowadziła do oferty nowy tablet internetowy – NEXO oxeN, który wyposażono w dwa wyświetlacze umieszczone po przeciwnych stronach obudowy.

Tablet NEXO oxeN

Firma Navroad wprowadziła do oferty nowy tablet internetowy – NEXO oxeN, który wyposażono w dwa wyświetlacze umieszczone po przeciwnych stronach obudowy.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje tabletów

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nowy tablet od katowickiej firmy Navroad jest z pewnością ciekawy. Parametrami technicznymi wręcz powala konkurencyjne rozwiązania, a ponadto ma dwa ekrany. Pierwszy z ekranów to 10-calowy panel Full HD IPS Mega Matrix 4 K(ombo) o rozdzielczości ponad 3 tysięcy pikseli. Po drugiej stronie z kolei znajdziemy energooszczędny wyświetlacz E-ink, który w razie potrzeby może przez około minutę działać jako matryca TFT!

Jak dodaje szef Navroad, tablet NEXO oxeN zaprojektowano przede wszystkim dla osób chwalących sobie prywatność. Dowodzi tego unikalna technologia przyciemniania ekranu E-ink. Tak, aby nikt nie widział co akurat robimy. „Dodatkowo na tablecie preinstalowaliśmy autorskie oprogramowanie „Uwaga, zbliża się.” Użytkownik może zdefiniować do 50 urządzeń jednocześnie, których sygnały wifi, bluetooth, 3G, GSM będą przechwytywane przez NEXO oxeN.

Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży i zostało wycenione na 777 złotych!

Źródło: Navroad

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij