Udostępnij
Tweetnij

Android 4.4.3 Kit Kat (KTU72B) w przygotowaniu. Google już testuje

Google przygotowuje kolejne pomniejsze uaktualnienie dla Androida Kit Kat – w postaci wydania z numerkiem 4.4.3, które już jest testowane.

Android Kit Kat

Google przygotowuje kolejne pomniejsze uaktualnienie dla Androida Kit Kat – w postaci wydania z numerkiem 4.4.3, które już jest testowane.

Zobacz koniecznie >> Wideo recenzje tabletów

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Google udostępniło Androida 4.4.2 w grudniu zeszłego roku i okazuje się, że w niedługim czasie możemy spodziewać się kolejnej niewielkiej aktualizacji – wersji z numerkiem 4.4.3.

Z informacji ujawnionych przez niemieckie i włoskie źródła wynika, że Google już testuje nowe ROM-y ukrywające się pod nazwą kodową KTU72B. Na chwilę obecną jednak nie wiemy, co dokładnie wprowadzi i zmieni nowa wersja oprogramowania. Spodziewamy się, że będą to kolejne poprawki błędów i pomniejsze udoskonalenia. Domyślamy się również, że proces aktualizacji zostanie uruchomiony w niedługim czasie. Kiedy? Na to pytanie odpowiedź na razie nie jest znana…

Źródło: tabtech, androidworld

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij