Udostępnij
Tweetnij

Datawind: będziemy mieć tablety w cenie poniżej 20 dolarów!

CEO firmy Datawind wierzy, że w niedługim czasie jego firma będzie w stanie zaoferować tablety internetowe w cenie zaledwie około 20 dolarów! Wykonalne?

Datawind Ubislate

CEO firmy Datawind wierzy, że w niedługim czasie jego firma będzie w stanie zaoferować tablety internetowe w cenie zaledwie około 20 dolarów! Wykonalne?

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tani tablet. Na co zwracać uwagę?

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma Datawind, którą kojarzymy przede wszystkim z najtańszym tabletem na świecie, czyli Aakash, jakiś czas temu na amerykański rynek wprowadziła model UbiSlate 7Ci. Tablet ten wyceniono na zaledwie 37,99 dolarów. Tymczasem firma wierzy, że w niedługim czasie będzie w stanie oferować jeszcze tańsze tablety internetowe!

CEO Datawind – Suneet Singh Tuli powiedział, że jego firma z czasem będzie w stanie wprowadzić na rynek tablet internetowy, którego cena nie przekroczy wartości 20 dolarów! Tuli dodaje, że nie nastąpi to jeszcze w tym roku, ale w przyszłym lub za dwa lata może to być wykonalne.

Ceny podzespołów stosowanych w tabletach tanieją, a rynek prężnie się rozwija. Domyślamy się, że za dwa lata rzeczywiście może nie być problemu z opracowaniem tabletu, który będzie kosztować około 20 dolarów, ale z drugiej strony musimy być świadomi, że specyfikacja urządzenia nie będzie zachwycać… a wręcz przeciwnie.

Źródło: eCanadaNow

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij