Udostępnij
Tweetnij

Qualcomm Snapdragon Glance, czyli inteligentny ekran blokady na Androida

Firma Qualcomm udostępniła na urządzenia z Androidem nową aplikację – Snapdragon Glance (w wersji beta), która zastępuje domyślny ekran blokady.

Aplikacja Snapdragon™ Glance (Beta)

playstore

Firma Qualcomm udostępniła na urządzenia z Androidem nową aplikację – Snapdragon Glance (w wersji beta), która zastępuje domyślny ekran blokady.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Aplikację Snapdragon Glance w jednym zdaniu można określić, jako inteligentny ekran blokady na Androida. Program aktywuje się za każdym razem, gdy wyłączymy ekran w urządzeniu z Androidem i oferuje dostęp do wielu funkcji systemu, w tym kontaktów, powiadomień, informacji o pogodzie, a nawet aplikacji. Wszystko to z poziomu zablokowanego ekranu.

Jest tylko jedno ale… aplikacja jest bezpłatna, ale wymaga do działania Snapdragon BatteryGuru, a ta działa wyłącznie z urządzeniami wyposażonymi w procesory Qualcomma. To oznacza, że Glance również nie uruchomimy na urządzeniu, które nie posiada CPU Snapdragon. Aplikację znajdziecie w Google Play store. Pamiętajmy jednak, że jest to wersja beta, a więc niepozbawiona błędów.

playstore

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij