Udostępnij
Tweetnij

Tablety Dell Venue 7 i 8 z aktualizacją do Androida 4.3 Jelly Bean

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników tabletów Della z serii Venue. Producent udostępnił dla obu modeli uaktualnienie w postaci Androida 4.3 Jelly Bean.

Tablet Dell Venue 7

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników tabletów Della z serii Venue. Producent udostępnił dla obu modeli uaktualnienie w postaci Androida 4.3 Jelly Bean.

Przeczytaj koniecznie >> Android 4.3 Jelly Bean. Przegląd nowości

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tablet Dell Venue 7 i Venue 8 debiutowały z Androidem 4.2.2 Jelly Bean na pokładzie, a teraz doczekały się aktualizacji do najnowszej wersji żelki, czyli wydania z numerem 4.3. Producent co prawda nie udostępnił wykazu zmian dla aktualizacji, ale użytkownicy, którzy zainstalowali update, informują między innymi o następujących udoskonaleniach:

  • nowa aplikacja dla aparatu fotograficznego;
  • poprawiono reakcję na dotyk w ekranie;
  • system działa sprawniej;
  • wydłużył się nieco czas pracy na baterii.

Aktualizacja jest dostępna w trybie OTA i nie wymaga podłączania tabletu do komputera.

Źródło: AndroidAuthority

Marcelina Poznańska

Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij