Udostępnij
Tweetnij

Asus udostępnia nowy firmware dla Transformera Pad TF701T

Asus udostępnił nowy firmware dla ostatniego Transformera z Androidem, czyli modelu TF701T. Uaktualnienie można pobrać ze strony producenta.

Transformer TF701T

Asus udostępnił nowy firmware dla ostatniego Transformera z Androidem, czyli modelu TF701T. Uaktualnienie można pobrać ze strony producenta.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych bezpłatnych gier na Androida

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Uaktualnienie oznaczone jest numerem 10.26.1.18 i nadal bazuje na Androidzie 4.3 Jelly Bean. Nie wiemy, czy Asus ma w planach udostępnić dla Transformera Pad TF701T aktualizację do Kit Kata. Tajwańczycy niestety nie udostępnili changelogu dla nowej wersji oprogramowania, ale ta zapewne zawiera poprawki błędów, a użytkownicy, którzy już ją zainstalowali dodają, że wydłużeniu uległ czas pracy na baterii.

Aktualizacja jest dostępna pod tym adresem. Dostępnych jest kilka plików, które dedykowane są poszczególnym tabletom z różnych dystrybucji. Należy więc wybrać odpowiedni plik. Wersja WW (ogólnoświatowa) nie została udostępniona.

Źródło: softpedia

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij