Udostępnij
Tweetnij

Nexus 10 znika z oferty kolejnego sklepu, ale…?

Tym razem Nexus 10 wyparował z oferty sklepu Staples.com, ale czy to rzeczywiście oznacza, że premiera jego następcy zbliża się wielkimi krokami?

 

Google Nexus 10Tym razem Nexus 10 wyparował z oferty sklepu Staples.com, ale czy to rzeczywiście oznacza, że premiera jego następcy zbliża się wielkimi krokami?

Przeczytaj koniecznie >> Krótki test przeglądarek internetowych na Androida

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Google nadal każe czekać nam na nowego Nexusa 10, a tymczasem 1. generacja tabletu wyparowała z oferty sklepu Staples.com. Próba wejścia na stronę produktu powoduje przekierowanie na główną witrynę. Czyżby więc był to kolejny znak, który pozwala nam sugerować, że premiera nowego modelu zbliża się wielkimi krokami?

Niestety, ale niekoniecznie. Jest zbyt mało dowodów na to, że Nexus 10 2. generacji istnieje i jak słusznie zauważyli redaktorzy serwisu Android Police:

  • urządzenie to nie pojawiło się na stronach organizacji nadających certyfikaty, jak FCC;
  • brak jakichkolwiek informacji związanych z wynikami w popularnych benchmarkach;
  • do sieci nie wyciekło żadne zdjęcie, które nie podejrzewano by o to, że jest niesfałszowane;
  • kod źródłowy Androida 4.4 w ogóle nie zawiera sugestii związanych z tym tabletem.

Tak więc w rzeczywistości trudno mówić tutaj o rychłej premierze nowego Nexusa 10. Ale kto wie i może Google w niedługim czasie rzeczywiście nas zaskoczy?

Źródło: AndroidPolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij