Udostępnij
Tweetnij

Sony Xperia Tablet Z z Wi-Fi również z Androidem 4.3 Jelly Bean

Dobra wiadomość dla wszystkich właścicieli Xperia Tablet Z w wersji z samym Wi-Fi. Sony udostępniło wam aktualizację w postaci Androida 4.3 Jelly Bean.

Tablet Sony Xperia Tablet Z

Dobra wiadomość dla wszystkich właścicieli Xperia Tablet Z w wersji z samym Wi-Fi. Sony udostępniło wam aktualizację w postaci Androida 4.3 Jelly Bean.

Przeczytaj koniecznie >> Android 4.3 Jelly Bean – przegląd nowości

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kilka dni temu aktualizację do Androida 4.3 Jelly Bean otrzymał Xperia Tablet Z z modemem łączności w sieciach komórkowych, a teraz uaktualnienie jest dostępne również dla modelu z Wi-Fi (SGP311 i SGP312). Aktualizacja waży niecałe 800 MB i można ją zainstalować za pomocą programu PC Companion lub Sony Update Service. W trybie OTA nie jest to możliwe.

Poza samą nową wersję Androida, znajdziemy tutaj również udoskonaloną aplikację Aparat, ulepszony tryb STAMINA, odświeżone aplikacje Sony Apps i nowe schematy Xperia Themes. W niedługim czasie Xperia Tablet Z ma otrzymać kolejną aktualizację, tym razem do Androida 4.4 Kit Kat.

Źródło: Xperia Blog

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij