Udostępnij
Tweetnij

Samsung sprzedał w tym roku ponad 40 mln tabletów

Koreańskie media informują, że Samsung sprzedał w tym roku ponad 40 mln tabletów internetowych, a więc o 250% więcej niż rok temu!

Tablet Samsung Galaxy Tab 3

Koreańskie media informują, że Samsung sprzedał w tym roku ponad 40 mln tabletów internetowych, a więc o 250% więcej niż rok temu!

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet do gier za mniej niż tysiąc złotych. Na co zwracać uwagę?

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Koniec roku dobiega końca i wkrótce poznamy oficjalne wyniki sprzedaży tabletów internetowych za ostatnie 12 miesięcy, a tymczasem w sieci pojawiają się prognozy.

FNN News informuje, że w 2013 roku Samsung sprzedał łącznie ponad 40 mln tabletów. Najwięcej w obecnym kwartale, gdzie liczba zrealizowanych zamówień przekroczyła wartość 12 mln. Było to możliwe głównie dzięki premierze udanego Galaxy Note 10.1 2014 Edition i licznym promocjom cenowym na urządzenia z serii Galaxy Tab 3.

Samsung sprzedaż tabletów

W zeszłym roku Samsung sprzedał „tylko” 16,6 mln tabletów, a więc w tym zaliczył wzrost sprzedaży na poziomie aż 250%. Tak świetny wynik oznacza, że Koreańczycy nadal pozostają numerem 2 na rynku tabletów, zaraz po Apple.

Źródło: FNN News

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij