Udostępnij
Tweetnij

Sony Xperia Tablet Z z aktualizacją do Androida 4.3 Jelly Bean

Sony obiecało i słowa dotrzymało. Dla Xperia Tablet Z oficjalnie uruchomiono proces aktualizacji do systemu Android 4.3 Jelly Bean.

Tablet Sony Xperia Tablet Z

Sony obiecało i słowa dotrzymało. Dla Xperia Tablet Z oficjalnie uruchomiono proces aktualizacji do systemu Android 4.3 Jelly Bean.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Japończycy już w zeszłym miesiącu przekazali, że Xperia Tablet Z otrzyma uaktualnienie do Androida 4.3 Jelly Bean (a po nowym roku również do Androida 4.4 Kit Kat) jeszcze w grudniu. Tak też się stało, gdyż aktualizacja jest już dostępna. Co ciekawe, nie tylko dla Xperia Tablet Z, ale również na smartfony Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZQ oraz Xperia ZR.

Poza samą nową wersję Androida, znajdziemy tutaj również udoskonaloną aplikację Aparat, ulepszony tryb STAMINA, odświeżone aplikacje Sony Apps i nowe schematy graficzne. Uaktualnienie będzie oczywiście wdrażane etapami, a więc może upłynąć trochę czasu zanim wasze urządzenie zgłosi dostępność aktualizacji.

Źródło: Sony

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij