Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja Tłumacz Google dla Androida zaktualizowana. Co nowego?

W związku z pojawieniem się Androida KitKat, większość aplikacji systemowych i nie tylko otrzymuje aktualizacje, w skład których wchodzi przeprojektowany interfejs. Proces ten objął również Tłumacza Google.

Google Translate

playstore

W związku z pojawieniem się Androida KitKat, większość aplikacji systemowych i nie tylko otrzymuje aktualizacje, w skład których wchodzi przeprojektowany interfejs. Proces ten objął również Tłumacza Google.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja gry LIMBO na iOS

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Aktualizacja, podnosząca wersję aplikacji Tłumacz Google do numerku 3.0, skupia się na przeprojektowanym interfejsie użytkownika. Funkcje aparatu, mikrofonu i pisma odręcznego zostały teraz przeniesione na górę panelu, co zaowocowało większą czytelnością i większą łatwością użycia.

Wśród nowości znalazło się również kilka dodatkowych języków tłumaczeń z funkcją rozpoznawania pisma odręcznego – esperanto, hebrajski i jawajski. Dodano również możliwość tłumaczenia tekstu z wykorzystaniem aparatu dla języków malajskiego i ukraińskiego. W skrócie lista możliwości Tłumacza Google przedstawia się następująco:

• Tłumaczenie tekstów w ponad 70 językach;
• Odsłuchiwanie tłumaczeń;
• Bezpośrednie tłumaczenie mowy, pisma odręcznego i tekstów na zdjęciach;
• Zapisywanie swoich ulubionych tłumaczeń i synchronizowanie ich na różnych urządzeniach;
• Przeglądanie wpisów słownika dla pojedynczych słów lub wyrażeń;
• Tłumaczenie bez połączenia z internetem za pomocą pakietów językowych offline (Wprowadzanie danych za pomocą aparatu i tłumaczenie w trybie offline są dostępne w przypadku Androida 2.3 i wyżej).

Aplikację tTłumacz Google możecie pobrać klikając stosowny przycisk.

Tłumacz Google dla Androida

playstore

Źródło: Android Police

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij