Udostępnij
Tweetnij

Google udostępnia pierwsze uaktualnienie dla Androida 4.4 (KRT16S)

Google udostępniło pierwszą, niewielką poprawkę Androida 4.4 Kit Kat dla Nexusów (w tym wszystkich modeli tabletów), która dostępna jest w trybie OTA.

Android Kit Kat

Google udostępniło pierwszą, niewielką poprawkę Androida 4.4 Kit Kat dla Nexusów (w tym wszystkich modeli tabletów), która dostępna jest w trybie OTA.

Przeczytaj koniecznie >> Android 4.4 Kit Kat – kto i kiedy go dostanie?

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Aktualizacja, która zmienia oznaczenie zainstalowanej kompilacji Androida 4.4 Kit Kat na KRT16S, dostępna jest dla Nexusa 4 oraz tabletów Nexus 7 (obu generacji) i Nexus 10. Uaktualnienie dostępne jest w trybie OTA,ale Google przy okazji zaktualizowało obrazy systemów, które dostępne są na stronie dla deweloperów, pod tym adresem.

Pełny wykaz zmian dokonanych w poszczególnych binariach systemu można zobaczyć pod tym adresem. Rzekomo jeden z błędów, które rozwiązano w KRT16S był bug odpowiadający za opóźnienie wydania aktualizacji do Androida 4.4 dla smartfonu Nexus 4.

Dajcie znać, czy wasze Nexusy zgłaszają dostępność nowej aktualizacji.

Źródło: AndroidPolice, Google+

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij