PI3100 – muzyczny tablet od Philips

Marcelina Poznańska, 2013-11-14 16:47
0

Philips PI3100

Firma Philips, która być może niespecjalnie kojarzona jest z tabletami internetowymi, prezentuje kolejne urządzenie tego typu – PI3100, które wyposażono w technologię FullSound.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

PI3100 jest już kolejnym tabletem internetowym w ofercie firmy Philips. Tym razem mamy do czynienia z urządzeniem, które wyposażono w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,5 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Tablet Philipsa ma również Wi-Fi b/g/n, 8 GB pamięci na dane, które możemy rozbudować za pomocą kart microSD, wideokamerkę VGA, złącza microUSB i HDMI, baterię o pojemności 3000 mAh, a całość pracuje w oparciu o Androida 4.1 Jelly Bean.

Tablet nie zachwyca więc specyfikacją techniczną. Nawet, gdy pod uwagę weźmiemy niską cenę, którą ustalono na poziomie 140 euro. Warto jednak wspomnieć o implementacji technologii FullSound, która ma znacząco poprawić jakość dźwięku ze stereofonicznych głośników, w które wyposażono ten tablet.

Źródło: notebookitalia

The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.
Android · Tablety · · · · · · ·