Udostępnij
Tweetnij

Android 4.4 Kit Kat dla tabletów Nexus 7 i Nexus 10 już dziś! [aktualizacja]

Na oficjalnym profilu Androida na Twitterze przekazano, że już dziś zostanie uruchomiony proces aktualizacji do Kit Kata dla tabletów Nexus 7 (obu generacji) i Nexus 10.

Android Kit Kat

Na oficjalnym profilu Androida na Twitterze przekazano, że już dziś zostanie uruchomiony proces aktualizacji do Kit Kata dla tabletów Nexus 7 (obu generacji) i Nexus 10.

Przeczytaj koniecznie >> Android 4.4 Kit Kat – kto i kiedy go dostanie?

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Google zapowiedziało Androida 4.4 Kit Kat pod koniec zeszłego miesiąca, a dziś system w postaci aktualizacji trafi na pierwsze urządzenia z serii Nexus. Będą to tablety Nexus 7 (obu generacji, ale wyłącznie wersje z Wi-Fi) oraz Nexus 10. Co z kolei z uaktualnieniem dla Nexusa 4 oraz Nexusów 7 z modemami łączności w sieciach komórkowych? Z informacji ujawnionych przez Google wynika, że te urządzenia otrzymają Androida 4.4 już wkrótce, ale dokładna data udostępnienia aktualizacji nie jest znana.

Pamiętajmy również, że proces aktualizacji będzie przebiegał etapami, a więc może upłynąć kilka dni zanim wasze Nexusy zgłoszą dostępność aktualizacji.

Aktualizacja

Redaktorzy serwisu AndroidPolice podpowiadają, jak zainstalować Androida 4.4 na Nexusie 7 (z 2013 roku) już teraz. Więcej detali znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: Google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij