Udostępnij
Tweetnij

O wyższości iPada nad Sony Xperia Tablet Z – okiem dziecka (wideo)

To news z kategorii zabawnych, jednak pokazujących jak potencjalni klienci, zwłaszcza ci, mieszkający w USA. postrzegają urządzenia inne niż z logo nadgryzionego jabłuszka.

iPad vs. Sony Tablet Z

To news z kategorii zabawnych, jednak pokazujących jak potencjalni klienci, zwłaszcza ci, mieszkający w USA. postrzegają urządzenia inne niż z logo nadgryzionego jabłuszka.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja Free Touchscreen Gaming Controls

Planujesz zakup tabletu Surface Pro?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zanim powiemy w czym rzecz, warto wspomnieć, że Sony Xperia Tablet Z pojawił się na rynku „wyposażony” w szereg błędów. Począwszy od kłopotów z przyciskami, poprzez brak wodoodporności i problemy z wyświetlaczem, aż po nieprawidłowości powiązane z modułem WiFi. Czy to mogło spowodować zniechęcenie do tych urządzeń nawet u tak mlodych, potencjalnych użytkowników…?

Bohaterem poniższego klipu jest 5-letni chłopiec, którego do udziału w swoim programie zaprosił Jimmy Kimmel. Chłopiec wykazuje się niesamowitą wręcz ilością wiedzy na temat krajów całego świata, ich położenia geograficznego, historii i stolic.

Zabawna sytuacja wynika w chwili wręczania chłopcu prezentów. Zresztą… Zobaczcie sami (wideo w języku angielskim):

Źródło: Business Insider

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij