Udostępnij
Tweetnij

Klawiatura SwiftKey zaktualizowana do wersji 4.3. Co nowego? (wideo)

SwiftKey to popularna aplikacja, która jast niczym innym jak programową klawiaturą ekranową, przez wielu użytkowników uważaną za doskonalszą od tej, zintegrowanej z systemem Android. Dzisiaj w sklepie Platy pojawiła się jej nowa wersja, oznaczona numerkiem 4.3.

SwiftKey 4.3

playstore

SwiftKey to popularna aplikacja, która jast niczym innym jak programową klawiaturą ekranową, przez wielu użytkowników uważaną za doskonalszą od tej, zintegrowanej z systemem Android. Dzisiaj w sklepie Platy pojawiła się jej nowa wersja, oznaczona numerkiem 4.3.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja Quick Social – ze społecznościówkami za pan brat

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Po becie, która dość długi czas była dostępna w sklepie Google, SwiftKey dzisiaj stała się pełną wersją, oznaczoną symbolem 4.3. Aplikacja przeszła solidną metamorfozę. Główną jej cechą jest zoptymalizowanie pod kątem ekranów smartfonów i tabletów – jedna wersja dla wszystkich urządzeń. To jednak nie wszystko. SwiftKey 4.3 ma teraz trzy tryby układu klawiszy: klasyczny (pełna klawiatura), zoptymalizowany dla kciuków (klawiatura podzielona na dwie grupy klawiszy) oraz kompaktowy (pozwalający przesunąć klawiaturę do prawej lub lewej strony ekranu – dla osób lewo- lub praworęcznych). To nie koniec. Każdy z tych trzech układów może mieć zmienione wymiary (do dyspozycji mamy 5 rozmiarów), zaś klawiatura może być przesuwana w dowolne miejsce na ekranie (zmieniamy jej punkt zakotwiczenia na ekranie).

SwiftKey 4.3 jest aplikacją płatną, natomiast użytkownicy posiadający poprzednie jej wersje mogą aplikację zaktualizować za darmo. Warto zainteresować SwiftKey właśnie teraz, jeśli oczywiście macie zamiar ją zakupić, ponieważ jej cenę obniżono o 50%, do kwoty 5,99 PLN. Jeśli chcecie skorzystać z promocji, kliknijcie stosowny przycisk.

playstore

Źródło: Android Authority

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij