Udostępnij
Tweetnij

Wordament – łamigłówka słowna od Microsoft teraz na Androidzie

Wordament to gra typu puzzle, puzzle oparta na tablicy liczącej 4 x 4 znaki. Logiczna zabawa od Microsoft dzisiaj trafiła do sklepu Google Play.

Wordament

playstore

Wordament to gra typu puzzle, puzzle oparta na tablicy liczącej 4 x 4 znaki. Logiczna zabawa od Microsoft dzisiaj trafiła do sklepu Google Play.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja gry LIMBO na iOS

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wordament to logiczna łamigłówka, w której naszym zadaniem jest wyszukiwanie słów składających się z liter znajdujących się aktualnie na tablicy. Gra toczy się w czasie rzeczywistym i – co ciekawe – na tej samej planszy grają osoby z całego świata :)

Gra oferuje różne tryby rozgrywki – wyszukiwanie słów 2- lub 3-literowych, wyszukiwanie tematyczne, rundy na czas, etc. Aby znaleźć się w rankingu gry należy zalogować się korzystając z serwisu Xbox lub Facebook.

Jeśli chcecie odpowiedzieć na pytanie wydawcy: „Po co grać z jednym przeciwnikiem na raz, skoro można zagrać z tysiącami?”, kliknijcie odpowiedni przycisk.

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij