Udostępnij
Tweetnij

CyanogenMod z obsługą AirPlay (wideo)

Jeden z deweloperów CyanogenMod – Koushik Dutta zaprezentował nową, ciekawą funkcję, która wkrótce pojawi się w systemie. Mianowicie możliwość klonowania obrazu z urządzeń z Androidem poprzez AirPlay na telewizor z Apple TV.

airplaycyanodenmod

Jeden z deweloperów CyanogenMod – Koushik Dutta zaprezentował nową, ciekawą funkcję, która wkrótce pojawi się w systemie. Mianowicie możliwość klonowania obrazu z urządzeń z Androidem poprzez AirPlay na telewizor z Apple TV.

Przeczytaj koniecznie >> Uruchamiamy gry z iPada na telewizorze

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Funkcji AirPlay nie trzeba chyba przedstawiać żadnemu właścicielowi iUrządzeń? Rozwiązanie pozwala między innymi na przesyłanie obrazu i dźwięku z iGadżetów na telewizor, który wyposażony jest w Apple TV. Co ciekawe, fani Androida spod znaku CyanogenMod wkrótce również doczekają się obsługi tej funkcji.

Koushik Dutta, który jest jednym z deweloperów CyanogenMod, zaprezentował funkcję AirPlay na urządzeniu z tym systemem. Rozwiązanie działa w podobny sposób, jak w iUrządzeniach i pozwala na klonowanie ekranu smartfona na „dużym ekranie”, do którego podłączone jest Apple TV. Rozwiązanie w akcji możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij