Udostępnij
Tweetnij

Google Play Services 3.2.64 z nową funkcją w Android Device Manager

W zeszłym miesiącu Google udostępniło większe uaktualnienie dla Play Services, a teraz kolei doczekaliśmy się kolejnej aktualizacji, z numerkiem 3.2.64. Co nowego?

Google Play Services

W zeszłym miesiącu Google udostępniło większe uaktualnienie dla Play Services, a teraz kolei doczekaliśmy się kolejnej aktualizacji, z numerkiem 3.2.64. Co nowego?

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W sierpniu wraz z aktualizacją Google Play Services doczekaliśmy się między innymi narzędzia Android Device Manager, które pozwala nam zdalnie zarządzać urządzeniami z systemem Android, a teraz z kolei firma z Mountain View udostępniła pomniejsze uaktualnienie oznaczone numerkiem 3.2.64 (wcześniejsza wersja ma numer 3.2.25).

Wraz z nową wersją Google Play Services dodano możliwość zdalnego blokowania urządzeń poprzez stronę Android Device Manager. W tym celu należy tylko ustalić nowe hasło, którym urządzenie zostanie zablokowane.

Nowe Google Play Services będzie oczywiście wdrażane etapami, a więc na waszych urządzeniach może pojawić się dopiero za kilka dni. Jeśli nie chcecie czekać, to możecie pobrać paczkę APK oprogramowania z numerkiem 3.2.64 pod tym adresem.

Źródło: AndroidPolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij