Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Tab 3 8.0 oraz 10.1 dostaną wkrótce obsługę wielu kont

Choć Androida 4.2 posiada wbudowaną obsługę dla wielu kont użytkowników, tak Samsung o tym „zapomniał” w tabletach Galaxy Tab 8.0 i 10.1. Na szczęście funkcjonalność ta ma zostać wkrótce dodana za sprawą uaktualnienia firmware.

Choć Androida 4.2 posiada wbudowaną obsługę dla wielu kont użytkowników, tak Samsung o tym „zapomniał” w tabletach Galaxy Tab 3 8.0 i 10.1. Na szczęście funkcjonalność ta ma zostać wkrótce dodana za sprawą uaktualnienia firmware.

Przeczytaj koniecznie >> Korzystamy z wielu kont użytkowników w tabletach z Androidem 4.2 Jelly Bean

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jedną z najistotniejszych nowości w Androidzie 4.2 Jelly Bean było wprowadzenia na tabletach obsługi wielu kont użytkowników. Niestety, funkcji tej nie znajdziemy obecnie w tabletach Samsunga – Galaxy Tab 3 8.0 oraz Galaxy Tab 3 10.1. To się ma jednak na szczęście wkrótce zmienić.

Serwis Sammobile informuje, że wsparcie dla wielu kont użytkowników wkrótce ma się pojawić w wymienionych modelach tabletów i zostanie dodane poprzez uaktualnienie firmware. Ponadto Sammobile opublikował kilka zrzutów ekranowych, które potwierdzają te informacje. Jeden z nich widzicie poniżej, a pozostałe możecie obejrzeć pod tym adresem… Niby niewiele, a cieszy. Nie wiemy jednak, kiedy Samsung zamierza uruchomić proces aktualizacji do tej wersji oprogramowania.

Galaxy Tab 3 - wiele kont

Źródło: Sammobile

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij