Nokia wyśmiewa Samsunga i Androida Kit Kat

Marcelina Poznańska, 2013-09-05 18:19
5

kitkat

Dział PR Nokii znamy jest z docinania innym producentom urządzeń. Teraz postanowili zadrwić sobie z Androida 4.4 Kit Kat oraz Samsunga.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tani tablet. Na co zwracać uwagę?

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kilka dni temu Sundar Pichai ogłosił kolejną odsłonę Androida – Kit Kat. Przy okazji Google wraz z Nestle uruchomi wkrótce konkurs, w którym do wygrania będą tablety Nexus 7 oraz karty upominkowe do zrealizowania w sklepie Play.

Tymczasem na kanale Twittera niemieckiego oddziału Nokii opublikowano zdjęcie, które widzicie powyżej. Jak nietrudno się domyślić, w ten sposób Finowie postanowili zadrwić sobie z urządzeń Samsunga, które zapewne w większości przypadków nie otrzymają uaktualnienia do Androida 4.4. Ponadto podkreślili w ten sposób jakość wykonania obudowy urządzeń Koreańczyków, które często pozostawia wiele do życzenia. Co o tym sądzicie? Udany dowcip, a może żenujący?

Źródło: Twitter

The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.
Android · Samsung Galaxy · · · · · · · · · ·
 • łukasz

  udany :D :D

 • Krystek1323

  Może i jest udany ale im się w końcu dostanie za to wyśmiewanie … trafi kosa na kamień. Ciekawe kto na razie traci grunt pod nogami. Jestem użytkownikiem S4 i nie wydaje mi się by telefony się szybko psuły. (chyba że ktoś ma zdolności dewastatora to polecam jakiś stary telefon) A samsung może stanie na wysokości zadania szczególnie że ma wsparcie do Key lime pie …

 • minoduesp

  Trochę nędza, biorąc pod uwagę, że plastik absorbuje uderzenia i nie przenosi ich tak mocno na ekran, jak obudowy np. metalowe.

 • Przemek

  to jedyna rzecz jaka im teraz zostaje, wyśmiewać się na siłę, gdy sprzedaż ich telefonów nie idzie im najlepiej. Nigdy nie miałem nokii i nie żałuję tego, patrząc na litry potu wylewane przez znajomych nad symbianem a do tego teraz, ten nowy kafelkowy W$. Osobiście cenię sobie Samsunga bo jego telefony w moich rękach wiele przeszły a działają po dziś dzień (SGH-I300 i SGH-I780 ver. Navi) obecnie mam S4 i jestem usatysfakcjonowany wyborem. Co do Androida możliwe że S4 dostanie aktualizację do 4.4, patrząc na czas wsparcia S2 (o ile się dobrze orientuję)

  • Przemek

   dodam jeszcze, że chętniej widział bym na S4 Ubuntu Phone z funkcjami jakie obecnie posiada w Androidzie, acha i natywny Desktop OS, który Canonical miał umieścić w Ubuntu Edge.