Udostępnij
Tweetnij

Angry Birds Star Wars 2 – nowi bohaterowie (wideo)

Firma Rovio opublikowała kilka materiałów wideo, prezentujących kilku nowych bohaterów swojej nowej gry, Angry Birds Star Wars 2.

Angry Birds Star Wars 2

Firma Rovio opublikowała kilka materiałów wideo, prezentujących kilku nowych bohaterów swojej nowej gry, Angry Birds Star Wars 2.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja gry LIMBO na iOS

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jedną z głównych nowości będzie możliwość wyboru – będziemy mogli zgrać po bekonowej lub drobiowej stronie mocy. Gra, która będzie oficjalnie opublikowana już 19 września, będzie dostępna w wersji zarówno pełno-, jak i bezpłatnej. Ta ostatnia będzie zawierała (to nic nowego) reklamy. Płatna wersja została wyceniona na 0,99 USD. Obydwie gry będą dostępne w Google Play Store i Amazon Appstore.

Oprócz bohaterów zaprezentowanych na poniższych klipach, pojawi się jeszcze 26 nowych postaci. Jakich – firma Rovio nie ujawniła. W sumie w sequelu serii Gwiezdnych Wojen Wściekłych Ptaków pojawi się trzydziestu bohaterów.

Droideka

Myśliwiec

Zam Wesell

Kanclerz Palpatine

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij