Udostępnij
Tweetnij

Pierwsze kroki z Androidem – Poradnik cz.3: aplikacje [wideo]

W dzisiejszym odcinku naszej nowej serii poradników pt. „Pierwsze kroki z Androidem” przybliżamy zagadnienia związane m.in. z aplikacjami zintegrowanymi w urządzeniach opartych na systemie Android.

W dzisiejszym odcinku naszej nowej serii poradników pt. „Pierwsze kroki z Androidem” przybliżamy zagadnienia związane m.in. z aplikacjami zintegrowanymi w urządzeniach opartych na systemie Android.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Uważni czytelnicy naszego serwisu już wiedzą, że poniedziałek jest dniem, kiedy publikujemy poradniki wideo omawiające podstawy obsługi urządzeń opartych na systemie Android. Poradniki te kierujemy do wszystkich zaczynających przygodę w świecie urządzeń mobilnych, jak również do tych, którzy spotykają się z pytaniami typu: „co to jest?”, „jak to uruchomić?”, itp. Oddajemy więc w Wasze ręce narzędzie zawierające odpowiedzi na pytania nurtujące „początkujących”.

W pierwszej części tej serii omawialiśmy zagadnienia związane z pierwszym uruchomieniem oraz konfiguracją urządzenia. Natomiast w drugim poradniku mogliście się dowiedzieć m.in. co to jest ekran domowy, a także w jaki sposób wykorzystywać możliwości oferowane przez widżety.

W dzisiejszym odcinku dowiecie się, jak obsługiwać aplikacje zintegrowane w systemie m.in. aparat fotograficzny, kalendarz, kalkulator, odtwarzacz muzyczny, przeglądarkę internetową oraz zegar. Dowiecie się również, jak zainstalować aplikacje ze źródła innego niż sklep Google Play. Miłego oglądania!

Wszystkie odcinki naszych poradników znajdziecie w specjalnym dziale serwisu – Wideo/poradniki.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij