Udostępnij
Tweetnij

Kalendarz Google z synchronizacją powiadomień na wszystkich urządzeniach

Google udostępniło nową wersję aplikacji Kalendarz na Androida, która doczekała się przede wszystkim synchronizacji odrzuconych powiadomień na wszystkich urządzeniach.

Kalendarz Google

playstore

Google udostępniło nową wersję aplikacji Kalendarz na Androida, która doczekała się przede wszystkim synchronizacji odrzuconych powiadomień na wszystkich urządzeniach.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych bezpłatnych gier na Androida

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma z Mounatin View odświeżyła własną aplikację Kalendarz na Androida pod koniec maja tego roku. Wtedy program doczekał się możliwości zmiany kolorów i wielu innych ciekawych funkcji. Teraz z kolei w Sklepie Google pojawiła się pomniejsza aktualizacja dla aplikacji, która jednak i tak jest warta uwagi.

W najnowszym Kalendarzu Google dodano opcję synchronizacji odrzuconych powiadomień ze wszystkimi posiadanymi urządzeniami z Androidem oraz poprawiono błędy, w tym jeden związany z występowaniem awarii przy wybieraniu kolorów dla kont Exchange.

Aplikację Kalendarz Google pobierzecie klikając na poniższy przycisk.

playstore

Źródło: Google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij