Udostępnij
Tweetnij

Google Books już w Polsce!

Jeśli czekaliście na usługę Google Books, to mamy dla was dobrą wiadomość. W polskim Google Play pojawiły się właśnie Książki!

Google Books w Polsce

Jeśli czekaliście na usługę Google Books, to mamy dla was dobrą wiadomość. W polskim Google Play pojawiły się właśnie Książki!

Przeczytaj koniecznie >> 5 najlepszych aplikacji do strumieniowania muzyki na Androidzie

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dziś w nocy Google rozszerzyło dostęp do usług Google Books oraz All Access o nowe państwa. W przypadku książek na liście nowych krajów znalazła się również Polska! Dostęp do usługi Książki w Google Play uzyskacie pod tym adresem. Usługa pojawiła się również w kilku innych państwach Europy, w tym u naszych południowych sąsiadów – w Czechach.

Niestety, ale Play Music All Access, które również zostało udostępnione w kilku nowych państwach, nie jest ciągle obecne w Polsce. Co zresztą chyba nikogo nie dziwi…?

Źródło: AndroidAuthority

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij