Udostępnij
Tweetnij

Real Racing 3 na tablety zaktualizowany. Co nowego?

Popularna gra samochodowa, Real Racing 3, otrzymała właśnie poważną aktualizację, która obejmuje nie tylko aspekty samej gry, ale i zmodernizowany interfejs.

real-racing-3

appstore

playstore

Popularna gra samochodowa, Real Racing 3, otrzymała właśnie poważną aktualizację, która obejmuje nie tylko aspekty samej gry, ale i zmodernizowany interfejs.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych bezpłatnych gier dla Androida

Zamierzasz kupić tablet z Windows 8 lub RT?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jeśli przyjrzeć się wykazowi zmian, można pomyśleć, że to kolejna, „zwykła” aktualizacja. Nic bardziej mylnego. W Real Racing 3, recenzowanym na łamach naszego portalu, pojawiły się nowe samochody i nowe trasy wyścigów. To jednak nie wszystko. Wydawca, firma Firemonkeys, kompletnie zaktualizowała interfejs gry, który mówiąc w dużym uproszczeniu oferuje całkowicie nowy system progresu i kariery, a także nowy sposób zarządzania autami.

Co zatem nowego czeka nas w popularnej „ścigałce”? Pojawi się ponad 180 nowych wyścigów, a także dwóch nowych producentów samochodów – Bentley i Mercedes-Benz.

Ponadto pojawił się nowy tryb wyścigów – Time Trial. Umożliwi on konkurowanie z graczami z całego świata w myśl zasady – najlepszy czas zwycięża. W nowym trybie pojawia się również nowa waluta – Drive. Nie będąc jej posiadaczem, nie będzie można brać udziału w tych wyścigach. Drive kumuluje się z czasem, ale można też jej jednostki nabyć z Gold, które z kolei zakupuje się w sklepie. Jednym słowem, choć bez tego gra jest możliwa, to mikropłatności, o których sporo pisaliśmy, mają się świetnie…

W grze pojawia się również nowy tryb Clean Race , gdzie bonusy otrzymujemy za nie powodowanie uszkodzeń auta w trakcie wyścigów, a także bonusy Daily Race, które z kolei otrzymujemy w zależności od intensywności i czasu poświęconego na grane.

Gra do pobrania z sklepów Apple i Google po tapnięciu odpowiedniego przycisku.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij