Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja Barnes & Noble Nook na Androida odświeżona. Co nowego?

Barnes & Noble może zamyka tabletowy biznes, jednak nie rezygnuje z swoich serwisów związanych z elektronicznymi książkami. Dlatego też dzisiaj pojawiła się aktualizacja jego aplikacji Nook na tablety z Androidem.

Aplikacja Barnes&Noble 1

playstore

Barnes & Noble może zamyka tabletowy biznes, jednak nie rezygnuje z swoich serwisów związanych z elektronicznymi książkami. Dlatego też dzisiaj pojawiła się aktualizacja jego aplikacji Nook na tablety z Androidem.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja aplikacji Mini Display

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Prace nad nową wersją, opatrzoną numerkiem 3.4, zostały skupione na poprawionym systemie przeglądania magazynów i książek. Teraz tablety z Androidem, posiadające ekrany o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli i wyższej umożliwią wyświetlenie lepszej jakości obrazu.

W bibliotece Nook pojawiły się również nowe magazyny w jakości HD – WIRED, Vanity Fair, GQ, Glamour i SELF. Nie są one jednak dostępne dla posiadaczy smartfonów.

Wśród nowości pojawiły się również poprawki mające zwiększyć komfort używania aplikacji przez osoby niewidome i słabowidzące. Teraz z Nookiem działa również androidowy Screen Maginifier, wprowadzony wraz z wersją 4.2 systemu Google, a także system TalkBack, jednak do poprawnego działania tego ostatniego wymagany jest Android 4.1 lub nowszy.

playstore

Aplikacja Barnes&Noble 2Aplikacja Barnes&Noble 3

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij