Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp ma już 250 milionów użytkowników miesięcznie

Szef WhatsApp, Jan Koum, poinformował wczoraj o tym, że popularny serwis przesyłania wiadomości osiągnął liczbę 250.000 użytkowników miesięcznie.

Aplikacja WhatsApp

appstore

playstore

Szef WhatsApp, Jan Koum, poinformował wczoraj o tym, że popularny serwis przesyłania wiadomości osiągnął liczbę 250.000 użytkowników miesięcznie.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych tricków na tablety z Androidem

Planujesz zakup tabletu Surface Pro?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

WhatsApp to swego rodzaju wieloplatformowy komunikator, umożliwiający wysyłanie wiadomości bez dodatkowych opłat. Jest on dostępny dla praktycznie wszystkich systemów mobilnych, a co istotne, użytkownicy mogą wymieniać się komunikatami bez względu na posiadane urządzenie.

Użytkownicy WhatsApp mogą wysyłać nie tylko wiadomości tekstowe, ale również mogą tworzyć grupy i przesyłać między sobą zdjęcia, filmy i dźwięki.

Jak podkreśla Koum, wynik taki Aplikacja osiągnęła po 4 latach bytności na rynku. Osiągając wspomnianą liczbę użytkowników, prześcignęła tym samym nawet Twittera, mogącego się pochwalić jedynie 200 milionami użytkowników miesięcznie.

Aplikację WhatsApp dla Androida (bezpłatnie) i dla iOS możecie pobrać klikając odpowiedni przycisk.

appstore

playstore

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij