Udostępnij
Tweetnij

Wyciekły informacje dotyczące aktualizacji GMail dla Androida

W trakcie tegorocznego Google I/O odbyła się sesja poświęcona „Strukturze w projektowaniu aplikacji dla Androida„. W jej takcie omawiano różne techniki nawigacji, w tym nowe, wysuwane menu.

Gmai dla Androida

W trakcie tegorocznego Google I/O odbyła się sesja poświęcona „Strukturze w projektowaniu aplikacji dla Androida„. W jej takcie omawiano różne techniki nawigacji, w tym nowe, wysuwane menu.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych tricków na tablety z Androidem

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W trakcie konferencji, na ekranie pojawił się slajd przedstawiający… przeprojektowany interfejs Gmaila dla Androida:

 GMail dla Androida 1

To ewidentnie nowy interfejs, w którym zastosowano nowy pasek nawigacyjny. Poniżej, dla porównania, nowy i stary układ aplikacji:

GMail dla Androida 3

Poza pojawieniem się innego menu, w nim samym odnotować można zmiany. Teraz podzielony został na trzy główne części. Zajmuje on teraz praktycznie całą powierzchnię skrzynki odbiorczej, dając jednocześnie szybki dostęp do poszczególnych sekcji.

Nowością jest bezpośredni dostęp do ekranu skrzynki odbiorczej i skrzynki „ważne”. W nowej odsłonie Gmaila, przynajmniej tak wynika z zrzutów ekranu, jakie wyciekły do sieci, zlikwidowano również dolny pasek akcji.

Ciekawe, kiedy Google opublikuje aktualizację…

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij