Udostępnij
Tweetnij

Sonic The Hedgehog teraz dostępny dla Androida

Sonic the Hedgehog, czy jak brzmi mniej oficjalna nazwa – „Błękitna Kula” – po swojej premierze w sklepie dla iOS, trafił finalnie do urządzeń z Androidem.

Sonic_The_Hedgehog

Playstore

Sonic the Hedgehog, czy jak brzmi mniej oficjalna nazwa – „Błękitna Kula” – po swojej premierze w sklepie dla iOS, trafił finalnie do urządzeń z Androidem.

Przeczytaj koniecznie >> 5 gier, które wprawią cię na nowym iPadzie w osłupienie!

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Klasyczny już tytuł ze stajni SEGA kosztuje 11,94 PLN. Nowy Sonic otrzymał teraz wsparcie dla ekranów panoramicznych, zremasterowaną ścieżkę dźwiękową oraz odświeżoną tablicę wyników.

Gra Sonic jest zoptymalizowana dla praktycznie wszystkich urządzeń mobilnych. Oferuje animacje wyświetlane z prędkością 60FPS i współpracuje z kontrolerami PowerA Moga, Nyko, Xbox, a także wszystkimi zgodnymi ze standardem HID. Grę możecie pobrać klikając stosowny przycisk.

Playstore

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij