Udostępnij
Tweetnij

Google Play Books dla iOS i Androida zaktualizowane

Google odświeżyło dzisiaj aplikację Play Books. Aktualizacji poddano zarówno wersję dla iOS jak i dla Androida, a użytkownicy zyskali teraz możliwość dodawania zawartości.

Google_Play_Books_01

appstore

Google odświeżyło dzisiaj aplikację Play Books. Aktualizacji poddano zarówno wersję dla iOS jak i dla Androida, a użytkownicy zyskali teraz możliwość dodawania zawartości.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych darmowych gier na tablet z Androidem

Zamierzasz kupić tablet z Windows 8 lub RT?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Androidowa wersja Play Books zyskała od teraz możliwość wysyłania aktualnie posiadanych e-booków i dokumentów. Opcja ta jest dostępna dla plików w formatach PDF i EPUB. Minusem jest konieczność wykorzystania do przesyłu witryny internetowej Google Books. Oczywiście, dzięki możliwości synchronizacji, wysłana treść będzie dostępna dla wszystkich urządzeń posiadanych przez użytkownika.

Dodatkowo, wersja aplikacji dla Androida otrzymała nową sekcję „Read Now”, dającą dostęp do ostatnio czytanych, zakupionych lub wysłanych plików. Zmiany uwzględniają również przeprojektowaną bibliotekę, kartę zawartości i sekcję rekomendacji. Nowością jest pojawienie się okna dialogowego, ostrzegającego przed przypadkowym usunięciem legalnie nabytych tytułów.

Obydwie wersje aplikacji są bezpłatne. Dla Androida możecie pobrać ją stąd, zaś dla iOS – klikając stosowny przycisk.

appstore

Google_Play_Books_02

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij